AutoGTA – skup samochodów Wrocław

AutoGTA – skup samochodów Wrocław
Kategoria
Opis

AutoGTA to firma oferująca przede wszystkim skup samochodów oraz złomowanie aut różnego rodzaju. Działa ona intensywnie od 2008 roku na terenie Wrocławia oraz w promieniu 30 km od samego miasta. Długi czas funkcjonowania tej firmy pozwolił na zdobycie cennego doświadczenia, które owocuje obecnie bogatą ofertą, a także pełnym profesjonalizmem.

AutoGTA wyróżnia się na szerokim rynku m.in. darmową wyceną oraz bezpłatnym dojazdem do klienta. Co więcej, ogranicza ona wszelkie formalności do absolutnego minimum. Ponadto, wiele osób ceni sobie to, iż dokonywana jest ekspresowa płatność, dzięki czemu pieniądze można otrzymać niemal od ręki. Sam skup aut przebiega szybko i sprawnie.

Wszystko to odbywa się na atrakcyjnych dla obu stron warunkach i przede wszystkim z gwarancją prawidłowego załatwienia wszystkich formalności. Dzięki temu z roku na rok AutoGTA sukcesywnie poszerza grono swoich zadowolonych klientów. Zdecydowanie warto więc skorzystać z usług tej firmy i przekonać się o jej profesjonalnym podejściu na własnej osobie.

Skup Aut AutoGTA

Telefon
730117117
Siedziba

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

NIP
8951876724
REGON
020742967