Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Drukarnia Arti-Bau - to polecany producent etykiet samoprzylepnych. Drukarnia używa najnowocześniejszego sprzętu poligraficznego, drukując tradycyjne etykiety jednostronne i jednowarstwowe, a także wielowarstwowe. W ofercie znajdują się etykiety typu peel-off, uszlachetnione, etykiety pełnokolorowe cyfrowe, a także etykiety z nadrukiem wykonanym od strony kleju, etykiety transparentne, oraz etykiety na podłożach nieprzepuszczających światła (OPQ).

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Dodatkowo w Arti-bau zamówić można saszetki na wielowarstwowych laminatach, zadrukowane w pełnokolorowej technologii cyfrowej. Drukarnia wykonuje zamówienia hurtowe, ale także podejmuje się wykonywania zamówień w niskich nakładach, np. etykiet promocyjnych, okazjonalnych, próbnych.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Oferta kierowana jest do wielu branż, przede wszystkim branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej oraz branż pokrewnych. Najnowszą proponowaną technologią jest wykorzystanie atramentów fotoutwardzalnych, dzięki czemu produkty zyskują dodatkową trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971746284
REGON
020841468
Siedziba

ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza

  • Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau
  • Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau