Laryngolog dr Krzysztof Preś – MF Fizjoterapia Wrocław

Nasze centrum medyczne znajduje się w dogodnym punkcie Wrocławia. Dysponujemy bardzo doświadczoną ekipą lekarzy, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdego z naszych pacjentów. Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w bardzo wielu różnych dziedzinach zdrowia. Przyjmują u nas lekarze takich specjalizacji jak: laryngolog, hepatolog, neurolog zarówno dziecięcy jak i dla osób dorosłych, ortopeda i wielu innych specjalistów.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Dodatkowo poza pomocą lekarzy nasza oferta obejmuje także szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nasza oferta medyczna jest bardzo szeroka, a jedną z naszych specjalności jest pomoc laryngologiczna. W tym zakresie oferujemy pomoc z zakresu zaburzeń mowy, słuchu, zaburzeń równowagi, stanów przedrakowych i w wielu różnych innych problemach.

Poradzimy także w związku z problemami z chrapaniem, kłopotami z przegrodą nosową, zaburzeniami węchu i smaku oraz wieloma innymi problemami. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego pacjenta i stosowanie najlepszych metod leczenia.

MF Fizjoterapia

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8851573556
REGON
021176990
Siedziba

ul. Łagiewnicka 12
50-512 Wrocław

  • Laryngolog dr Krzysztof Preś – MF Fizjoterapia Wrocław