Multiagencja Optima – ubezpieczenia indywidualne i zbiorowe Wrocław

Ubezpieczenia WrocławMultiagencja ubezpieczeniowa Optima oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości, firmy, podróży, polisy emerytalne oraz na życie, pakiety medyczne. Multiagencja daje możliwość porównania oferty w w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie. Agenci ubezpieczeniowi doradzą w wyborze najodpowiedniejszego ubezpieczenia. W celu dobrania usługi należy skontaktować się drogą telefoniczną pod numerem telefonu 575-115-015, drogą meilową poprzez biuro@multiagencja-wroclaw.pl, bądź osobiście.

Agencja mieści się pod adresem : ul. Krupnicza 13 lok. 204a we Wrocławiu. Dostosowaliśmy się do Państwa oczekiwań i istnieje również możliwość kupna polisy bez wychodzenia z domu, czyli online. Formę płatności za polisę ustala klient, czy ma być to gotówka czy przelew. Tak więc wszystko można załatwić z domowego zacisza w kilka minut.

Oczywiście polisa kupiona zdalnie jest pełnoprawnym oraz ważnym produktem. Firma oferuje doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie, możliwość korzystania ze zniżek. Przypomina o terminie końca polisy, o terminach płatności. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima logo

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
REGON
020539083
Siedziba

ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław

  • Multiagencja Optima – ubezpieczenia indywidualne i zbiorowe Wrocław