Poradnia Proterapeutica – dobry psycholog Wrocław

Czym różni się psycholog od psychoterapeuty? Przede wszystkim możliwością konkretnej pracy. Jedna osoba jest skupiona na doraźnej pomocy, natomiast psychoterapia jest ukierunkowana na długofalową współpracę z pacjentem. Psycholog musi mieć też skończone studia wyższe - "psychologię". Dzięki temu może diagnozować pacjenta.

Dobry psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Natomiast psychoterapeuta jest zobligowany do skończenia studiów wyższych w nurcie humanistycznym, jednak nie musi to być psychologia. Ważne, aby później ukończyć odpowiednie kursy. Jednak pomoc tutaj jest również fachowa, bo kursy te mogą trwać nawet ponad cztery lata!

Dobry psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Wybór konkretnej poradni powinien być ukierunkowany na fachową pomoc, jaką pacjent może otrzymać. Proterapeutica działa w sposób kompleksowy - tak, aby pomóc pacjentowi. Teraz chodzenie do psychoterapeuty czy specjalistycznej poradni, której nieobca jest posychoterapia nie jest już opatrzone negatywną stygmą. Można zatem śmiało korzystać z takiej opcji. Warto wyciągnąć rękę do osób, które mogą sprawić, że pomoc okaże się trafiona.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
REGON
362700702
Siedziba

ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław

  • Poradnia Proterapeutica – dobry psycholog Wrocław
  • Poradnia Proterapeutica – dobry psycholog Wrocław