Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe

Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
Kategoria
Opis

Strona internetowa poleasingowe.pl jest to portal aukcyjny o specjalizacji pojazdów i innych rzeczy do firmy. Można kupić lub sprzedać używane samochody, autobusy, przyczepy, naczepy, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny przemysłowe, sprzęt medyczny, motocykle i inne urządzenia do firmy takie jak drukarka wieloformatowa, ławeczka do siłowni lub jacht.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Bezpieczeństwo płatności jest i można kupić za gotówkę, a dokładnie przelewem bankowym lub brać w leasing lub na raty. Też jest pomoc przy wzorach dokumentów które trzeba posiadać. Jest wielki wybór towarów i każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadają swój kanał na Youtubie, Instagramie i na Facebooku i aktualnie są informacje co się dzieje na stronie.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Poleasingowe też wspiera Fundacje Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową która pomaga dzieciom które pomaga wyleczyć się z raka. Kontakt z pracownikami jest przez numer telefonu komórkowego lub po przez email który widnieje na zakładce „Kontakt”. Treść jest w języku Polskim i Angielskim.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon
801009409
Siedziba

ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska

NIP
8942976550
REGON
021014968