Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław
Kategoria
Opis

Soft Skin jest to firma posiadająca swoją siedzibę w centrum Wrocławia, przy ul. Dąbrowskiego. Specjalizują się w dermatologii klinicznej oraz medycynie estetycznej. Współpracują z najlepszymi kosmetologami oraz lekarzami, którzy wykonują poszczególne zabiegi z oferty. Każdy z klientów może poczuć się wyjątkowo oraz liczyć na specjalistyczne doradztwo ze strony wykwalifikowanego personelu.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

W swojej ofercie posiadają m.in. modelowanie sylwetki, peelingi, konsultacje dietetyczne oraz dermatochirurgię. Są to tylko niektóre usług, które Soft Skin posiada w swojej ofercie. Każdy z klientów szczególną uwagę powinien skierować na depilację laserową.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Firma stosuje najnowszą generację nagradzanego systemu depilacji laserowej Soprano. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania włosów z różnych części ciała. Atutem jest czas zabiegu, który jest nieporównywalnie krótki z innymi metodami powszechnymi na rynku. Soft Skin posiada dla swoich klientów, wyjątkowe promocje na zabiegi ze swojej szerokiej oferty.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
Siedziba

ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław

NIP
7532154115
REGON
021847160