Wilczynsky Studio – auto detailing Wrocław

Wilczynsky Studio – auto detailing Wrocław
Kategoria
Opis

Warsztat samochodowy WILCZYNSKY.PL jest przeznaczony do wykonywania wszystkich rodzajów konserwacji i napraw samochodów i pojazdów silnikowych. Zdolności produkcyjne centrum pozwalają na obsługę wielu pojazdów miesięcznie. Na stacji serwisowej WILCZYNSKY.PL można dokonać wszelkich przeglądów i napraw samochodów i motocykli Honda, ACURA i innych marek. Dzisiaj jest również zainstalowany sprzęt do konserwacji samochodów użytkowych (furgonetki).

Wilczynsky Studio - auto detailing Wrocław fot.1

W skład warsztatu wchodzi kilka uniwersalnych stanowisk rutynowych napraw i obsługi, które wyposażone są w podnośniki. Do dyspozycji są uniwersalne stanowiska do kompletnego demontażu i montażu pojazdu zgodnie z życzeniem właściciela.

Wilczynsky Studio - auto detailing Wrocław fot.2

Główny warsztat autoserwisu posiada kompleks urządzeń diagnostycznych do sprawdzania stanu zawieszenia, układu hamulcowego, kierowniczego i innych układów samochodu i pojazdów mechanicznych. Myjnia zapewnia czystość wewnątrz i na zewnątrz samochodu oraz czystość motocykla. Obok bramy wjazdowej do głównego warsztatu znajduje się oryginalny plac testowy, który symuluje różne rodzaje nawierzchni drogowych.

Wilczynsky Studio

Telefon
717351727
Siedziba

ul. Rakowa 48-50
51-421 Wrocław

NIP
8952095058
REGON
365477452